|
Grunt by po ostatnim mecz w PP nie było kontuzji poważniejszych . Kilku piłkarzy z pewnością jest poobijany, Probierz wspomniał o paru urazach , Chavez został zmieniony , rywale nie oszczędzali go a zwłaszcza jeden napastnik który bardziej interesował się nogami Chavez niż piłką a sędzia oczywiście nie reagował . ( Śmieszne było jak komentator mówił o czerwonej kartce dla Chaveza za to jak Osman pokazywał sędziemu jak jest atakowany przez rywala wyprostowaną nogą przy rywalu co mogło z daleka wyglądać jak próba kopnięcia rywala ...) Oby ta zmiana była bardziej spowodowana obawą przed czerwoną kartką niż kontuzją i oby Osman był tylko poobijany ponieważ jest nam potrzebny . Iliev również grał z jakimś bólem o czym wspominał komentator i to możliwe było przyczyną słabszej dyspozycji zawodnika w tym meczu, pewnie chodzi o sytuację z początku meczu jak Ivica dośrodkowywał w pełnym biegu spod linii końcowej i wpadł na kamerę? ludzi którzy siedzieli za linią końcową . Widać było grymas bólu jak wracał na płytę boiska , zresztą Ci ludzie za linią siedzieli stanowczo za blisko ! Przez takie coś można nabawić się poważnej kontuzji , oby w tym przypadku były to zwykłe siniaki . Inni piłkarze dograli do końca ,więc powinno być dobrze z ich zdrowiem . Melikson też został kilka razu ostrzej wycięty a sędzia oczywiście pokazał tylko jedną żółtą kartę choć należały się trzy . Z Bełchatowem może być ciężko jak to zazwyczaj jest w pierwszych meczach ale jeśli nie będzie plagi kontuzji to powinno być udane zainaugurowanie ligi .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 12.08.2012 o godz. 12:50.
|