Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59335
Stary 12.08.2012, 12:35
haldir_sgn napisał(a):Wyświetl post
ale cóż wam ten Sikorski zrobił ? spuścił Nas do 2 ligi ? ludzie nic nam nie zrobił bo się jeszcze sezon nie rozpoczął ! w Anglii po 3 latach gry Naniego w Man United zastanawiano się czy się już dobrze zaaklimatyzował, Anderson próbuje od 4 lat, tam nikt nikogo nie skreśla po jednym nieudanym roku . Ha ha co ja mówię, wy skreślacie gościa po 2 miesiącach pobytu , i rozegraniu 45 minut. Nie ma to jak kibice. Chociaż Was kibicami nazwać nie można, bo i tak większość z Was pisze tu komentarze podczas meczu na R22, nie mówie nawet o wyjazdach.
To, że gra tragicznie? i nie pasuje do Wisły? spoko nie ma sprawy odkopie ten temat po sezonie albo pół.Strzeli 15 goli(żarcik ) cofnę swoje słowa o nim.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 12.08.2012 o godz. 12:43.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując