|
ale cóż wam ten Sikorski zrobił ? spuścił Nas do 2 ligi ? ludzie nic nam nie zrobił bo się jeszcze sezon nie rozpoczął ! w Anglii po 3 latach gry Naniego w Man United zastanawiano się czy się już dobrze zaaklimatyzował, Anderson próbuje od 4 lat, tam nikt nikogo nie skreśla po jednym nieudanym roku . Ha ha co ja mówię, wy skreślacie gościa po 2 miesiącach pobytu , i rozegraniu 45 minut. Nie ma to jak kibice. Chociaż Was kibicami nazwać nie można, bo i tak większość z Was pisze tu komentarze podczas meczu na R22, nie mówie nawet o wyjazdach.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
|