serek.c2 napisał(a):

|
kolejny który napierdziela na Bednarza bez opamiętania... Sikorski to pomysł Probierza, powiedział to na konferencji przed sezonem.
|
Przepraszam Cie bardzo, trener moze sobie chciec kogo chce a i tak ostatnie słowo ma kto inny. Skoro Sikorski został zaakceptowany to nie jest to tylko wina trenera.