Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59329
Stary 12.08.2012, 12:11
hunter napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi jedno. Jak zareagują wieczni malkontenci jeśli P. Brożek trafiłby jednak do Wisły.

a) Będą się cieszyć, że wróci w miarę solidny napastnik,

b) Będą narzekać, że Bednarz znowu skłamał, bo miało już nie być transferów,

Wypowiedź, która ewidentnie pokazuje, że nie dyskutuje się tutaj na temat Bednarza, tylko o jakości jednego zawodnika.

Nie wyobrażam sobie obecnie by Paweł Brożek trafił do Wisły. Z tej prostej przyczyny, że nadmuchany zostałby budżet do zbyt dużych rozmiarów, co niekoniecznie wpływałoby pozytywnie na zespół.

Brożek nie będzie tutaj pobierał jakiejś ogórkowej pensji, tylko pewnie ok. 200 tysięcy euro za sezon. To jest pewnie minimum jakie by chciał. Z 700 tysięcy euro rocznie zejść do jakichś marnych groszy to dla niego żaden interes. Na pewno znajdzie się klub choćby w drugiej Bundeslidze, który śmiało mógłby Wisłę przelicytować.

Jest też kolejna sprawa - Brożek jest bez formy. Musiałby pewnie ją odbudowywać conajmniej 2 miesiące, by znów zagrać na przyzwoitym poziomie. Potrzebowałby aklimatyzacji, bo w klubie zaszły kardynalne zmiany.

Poza tym taki transfer pokazywałby po raz kolejny Bednarza jako dyrektora, którego spektrum możliwości ściągania nowych graczy do Wisły jest mocno ograniczone.
Odpowiedz cytując