Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59328
Stary 12.08.2012, 12:09
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
7 bramek przez 2 lata i przychodzi do Wisły - na takie pomysly to mogł wpasc tylko Bednarz a w miedzy czasie Legia jest blisko zakontraktowania Dwaliszwiliego.
kolejny który napierdziela na Bednarza bez opamiętania... Sikorski to pomysł Probierza, powiedział to na konferencji przed sezonem.


Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Może też jesteś jednym z tych wielbicieli P. Brożka? Fajnie, że kiedyś grał strzelił w ....u bramek OK! Ale gwarantuje ci, że grałby identycznie w tym meczu jak Sikorski! Lata tego gościa już minęły.
Wkurza Cię jazda po Sikorskim a o Brożku wypowiadasz się, że jest skonczony... Na jakiej podstawie? Paweł nawet w słabej formie strzelał w sezonie tyle bramek co wychwalany tu pod niebiosa Biton.
Odpowiedz cytując