|
7 bramek przez 2 lata i przychodzi do Wisły - na takie pomysly to mogł wpasc tylko Bednarz a w miedzy czasie Legia jest blisko zakontraktowania Dwaliszwiliego. Szkoda, ze Paweł Brozek wczesniej nie rozwiazał kontraktu z Trabzonsporem bo moze wtedy to na Niego by sie zdecydowali.
|