Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59326
Stary 12.08.2012, 11:55
7 bramek przez 2 lata i przychodzi do Wisły - na takie pomysly to mogł wpasc tylko Bednarz a w miedzy czasie Legia jest blisko zakontraktowania Dwaliszwiliego. Szkoda, ze Paweł Brozek wczesniej nie rozwiazał kontraktu z Trabzonsporem bo moze wtedy to na Niego by sie zdecydowali.
Odpowiedz cytując