Ma_niek napisał(a):

|
Wymagamy od Sikorskiego gry choc na miare ekstraklasy a nie lig zachodnich, bo narazie to co on pokazuje to poziom makas naszej I ligi. Co kierowalo naszymi dzialaczami zeby go sciagnac to pozostanie zagadka.
|
Ale ileż on zagrał meczy o stawke? Oceniasz gościa po 60 minutach gry na jakimś polu ziemniaków z pastuchami którzy na codzień łamią nogi w swojej lidze? Wcale gościa nie bronie, ale w....ia mnie już ten lament na tym forum jak to nie jest źle.
Może też jesteś jednym z tych wielbicieli P. Brożka? Fajnie, że kiedyś grał strzelił w ....u bramek OK! Ale gwarantuje ci, że grałby identycznie w tym meczu jak Sikorski! Lata tego gościa już minęły.
A skąd wiesz, że taki Sikorski nie będzie grał choć na miare ekstraklasy? Nie wiesz! Bo ekstraklasa jeszcze nie ruszyła. A poziom naszej I ligi prezentuje pół naszej drużyny, ale akurat trzeba się przyjebać do jednego! A co!