Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59323
Stary 12.08.2012, 11:38
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wymagamy od Sikorskiego gry choc na miare ekstraklasy a nie lig zachodnich, bo narazie to co on pokazuje to poziom makas naszej I ligi. Co kierowalo naszymi dzialaczami zeby go sciagnac to pozostanie zagadka.
1. Polak
2. Dość młody
3. Darmowy
4. Mimo wszystko w Polonii pokazał że umie walczyć, ustawić sie, zgrać piłke... Niestety ze strzelaniem u niego na bakier
Odpowiedz cytując