Ma_niek napisał(a):

|
Wymagamy od Sikorskiego gry choc na miare ekstraklasy a nie lig zachodnich, bo narazie to co on pokazuje to poziom makas naszej I ligi. Co kierowalo naszymi dzialaczami zeby go sciagnac to pozostanie zagadka.
|
1. Polak
2. Dość młody
3. Darmowy
4. Mimo wszystko w Polonii pokazał że umie walczyć, ustawić sie, zgrać piłke... Niestety ze strzelaniem u niego na bakier