Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59322
Stary 12.08.2012, 11:30
Wymagamy od Sikorskiego gry choc na miare ekstraklasy a nie lig zachodnich, bo narazie to co on pokazuje to poziom makas naszej I ligi. Co kierowalo naszymi dzialaczami zeby go sciagnac to pozostanie zagadka.
Odpowiedz cytując