|
nie rozumiem czemu grał Jaliens... czemu koleś z astronomicznym kontraktem zajmje miejsce młodemu wisłakowi...? chyba więcej byłoby pożytku gdyby zagrał jakiś młody gracz np. Kolanko? z kolei zamiast Sikorskiego np. Kamiński...? Jak nie teraz to kiedy?!!!
Swoją drogą nie rozumiem czemu Wisła Kraków nie ma drugiej drużyny w III lub IV lidze... plus oczywiście drużyny w młodej ekstraklasie (max do 20 lat...). Myślę, że w drugiej drużynie grającej w III lub IV lidze mogłby spokojnie odnaleść się Jaliens i Sikorski... mogli by odbudować forme jeśli jest co odbudowywać... Poza tym plusem takiej druzyny byłoby to, że mielibyśmy podgląd na graczy z małopolski...
Gdzie młodzi Panie trenerze?!!
|