Mecz był wczoraj cudowny. mam nadzieje że niektórzy z naszych panów panujących w Wiśle w końcu zauważyli jaka jest prawda.
Oto wczorajszy skład:
Pareiko
Jaliens - ZENADA< Totalne dno. już młody 17-latek gra lepiej niż on

Chavez

Głowacki
Bunoza
Iliev - kondycji totalnie brak, przez 70 min nic nie pokazał
Wilk - przegrywał każdą piłkę, biegał za III ligowcami jak dziecko za pilką
Garguła
Melikson
Sikorski - brak słów, odesłać do ME, niech się uczy jak należy się ustawiać na boisku od 16 czy 17 latków
Genkow
Rezerwowi:
(62 Sobolewski)
(71 Boguski) - aktywny po wejsciu, lepszy niż iliev przez 70 min
(57 Quioto) - gra bardzo dobra, widać że potrafi grać nie to co szanowny Sikorski
Brak młodzieży - w takim spotkaniu powinni wystąpić...