Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 12.08.2012, 08:50
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Witku, a nie uwazasz ze srednia 5,875 punkta na sezon to dla nas poprostu za wysokie progi?
Oczywiście, że tak uważam. Podobnie jak uważam, że 15 miejsce długo jeszcze będzie poza naszym zasięgiem i w zestawieniach niestety będzie o nim mowa wyłącznie jako o czymś Polsce niedostępnym.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 12.08.2012 o godz. 13:11.