Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7536
Stary 12.08.2012, 03:12
Się rozpisałeś a nie ma o czym... Nikt z Piotrka światowej klasy piłkarza nie robi - pisanie jednak, że sprzedaż zawodnika za jakieś marne grosze i zostawienie nas z jednym Paljicem na lewą obronę to majstersztyk jest śmieszne.

"Z powrotów wypalił tylko Kosowski". A ileż tych powrotów było, mogę zapytać? Co do "fetyszu" - Głowa będzie tu rządził kolejne dwa sezony w defensywie.

ps. za zawodnika z Twojego awataru wolałbym Piotra Brożka z okresu gry u nas. Nawet w słabej formie. Powiedz jeszcze na koniec - poznałeś braci osobiście, ze potrafisz ocenić ich jako malkontenta i bufona? Wiesz w ogóle ile zarabiał Piotr Brożek w naszym klubie, skoro piszesz o "coraz większych żądaniach"?
Odpowiedz cytując