Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7533
Stary 11.08.2012, 23:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
oczywiście, że był w słabej formie - tylko czy sprzedawanie graczy w takiej formie za małe pieniądze to jest majstersztyk? Piotrek się mógł spokojnie odbudować w zimie i dalej grać na dobrym poziomie. Majstersztyk to byłby gdyby za niego wzięto dobre pieniądze a nie oddano za pół darmo.
Za pol darmo ? Ha Ha. Piotr Brozek nigdy nie byl dobrym zawodnikiem, osobiscie nie wytrzymalbym patrzac na to jak daje sie mu kolejne x szans aby sie odbudowal i osianal po raz kolejny mocno przecietna forme (1 w miare wystep na 8 mizernych). Aby byc sprawiedliwym w stosunku do Piotra oddaje mu to ze obronce zrobili z niego na sile (cos jak z Piszczka ).
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując