|
Genkov w pierwszej połowie pokazywał się, walczył, walczył w obronie, w pomocy i troche nie fair jest porównywanie go z tym całym sikorskim, wogule temat sikorskiego powinien zostac zamknięty mamy 1 napastnika typową 9, 1 niewiadomą z hondurasu, kolejną szklaną niewiadomą Boguskiego, jakichś małolatów i dopiero tu jest miejsce sikorskiego czyli coś pomiędzy trybunami a młodą ekstraklasą
|