Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7531
Stary 11.08.2012, 21:42
W momencie gdy go sprzedawano to stracił miejsce w składzie. Ogólnie był wtedy w słabej formie. Też myślę, żę akurat ze strony Wisły to był świetny transfer bo inaczej by go nikt nie chciał. Najsmieszniejsze, ze akurat wtedy to sie okazał swietny transfer tez dla Turków. Na pewno wieksza korzysc dal im Piotrek niz Pawel. Ale tylko do czasu tej kontuzji.
Odpowiedz cytując