Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18604
Stary 11.08.2012, 20:08
A tuskowy wymiar sprawiedliwości wypuścił na wolność aresztowanych Rosjan. Polacy nie moga liczyć na taką wyrozumiałość PO-wskiego wodza i .....siedza dalej !:

Cytat:
Rosyjski bandyta cichcem opuszcza Polskę



Ostatni z rosyjskich bandytów, który pozostawał w areszcie w Polsce po piłkarskich mistrzostwach Europy, został zwolniony z więzienia. Skąd ta cisza w polskich mediach? I brak informacji ze strony ministerialnych rzeczników?

Victor Eremin opuścił więzienie i natychmiast został wysłany do ośrodka dla uchodźców przy granicy polsko-rosyjskiej w Terespolu. W niedzielę pod eskortą, zostanie deportowany - poinformowała ambasada rosyjska.

Rosyjscy bandyci zostali aresztowani w Polsce podczas piłkarskich mistrzostw Europy z powodu zamieszek, jakie miały miejsce w dniach meczów z udziałem rosyjskiej drużyny narodowej. W sumie w rękach policji było ponad 100 Rosjan.

Większość z nich została zwolniona, kilka osób otrzymało wyroki w zawieszeniu oraz grzywny. Kilka tygodni za kratkami w Polsce spędziło czterech rosyjskich bandytów czekając na proces. Jednak prokuratura zdecydowała pod nadzorem konsulatu zwolnić ich nie czekając na rozprawę.

Okazuje się, że rozmowa telefoniczna Wladimira Putina z Donaldem Tuskiem oraz misja jego doradcy Michaiła Fiedotowa wystarczyła, by rosyjskich chuliganów ominął polski wymiar sprawiedliwości.