Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 11.08.2012, 19:54
Po dzisiejszym meczu utwierdziłem się w przekonaniu że ściągnięcie Jaliensa i danie mu wysokiego kontraktu to był poważny błąd. I nawet nie chodzi tu o to że raz gra słabo a raz dobrze. Wisła nie potrzebuje obrońców za dużą kasę, Wisła potrzebuje jakiegoś starego dziada który ma pojęcie o rozgrywaniu, potrafi przytrzymać podać, po prostu kreować grę. W dzisiejszym meczu widzę że jest w środku pola wielka dziura w postaci Łukasza G. i Cz. Wilka... Brakuje po prostu ogranego zawodnika wprowadzającego spokój w poczynaniach drugiej linii... Wisła musi zrobić wszystko by takiego zawodnika zdobyć bo znowu będzie sporo spotkań w których Major Melikson będzie pod formą albo wyłączony z gry i oglądać będziemy bicie głową w mur...

edit by FraMat
co wyście tak sie uparli z tym Majorem? Już kolejny miś robi z niego oficera
Ostatnio edytowane przez FraMat : 11.08.2012 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując