Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18602
Stary 11.08.2012, 18:43
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A sowieciarz i agent wpływu, który po katastrofie smoleńskiej pisał dziękczynne listy " Do braci Rosjan" oszalał zupełnie w swojej wazeliniarskiej POstawie:



Nie wierzę, po prostu nie wierzę że można być aż takim tumanem. Dobrze przynajmniej, że miał "info telewizyjne", a nie "telefoniczne"...