Gwiaździsty napisał(a):

A sowieciarz i agent wpływu, który po katastrofie smoleńskiej pisał dziękczynne listy " Do braci Rosjan" oszalał zupełnie w swojej wazeliniarskiej POstawie:
|
Nie wierzę, po prostu nie wierzę że można być aż takim tumanem. Dobrze przynajmniej, że miał "info telewizyjne", a nie "telefoniczne"...