Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59306
Stary 11.08.2012, 18:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
On nie musi niczego udowadniać. Nawet jeżeli ktoś jest ślepy/nie zna się na piłce/ma urojenia, to zawsze są jeszcze statystyki. Udowadnianie, że to Genkov jest lepszy wbrew faktom - to tutaj można chyba popukać się w czoło.

Trochę mało, zwłaszcza że nie ma w drużynie piłkarza który potrafiłby sensownie dośrodkować.
jeśli chodzi o obecnego Genkowa i obecnego Brożka to mam spore wątpliwości...

fajnie piszecie o Pawle, też go lubię i szanuje, ale naprawdę, warto używać czasu przeszłego, bylo, minęło, nie wróci

i nie piszcie o żadnym machaniu łapami, bo to miało taki wpływ na grę, jak wasze lamentowanie tutaj, to nie dzieci, a wręcz przeciwnie, takie zachowanie może czasem wzmóc w kimś nieco większą koncentrację, a nie żadne obrażanie się :]
Odpowiedz cytując