wolfy napisał(a):

On nie musi niczego udowadniać. Nawet jeżeli ktoś jest ślepy/nie zna się na piłce/ma urojenia, to zawsze są jeszcze statystyki. Udowadnianie, że to Genkov jest lepszy wbrew faktom - to tutaj można chyba popukać się w czoło.
Trochę mało, zwłaszcza że nie ma w drużynie piłkarza który potrafiłby sensownie dośrodkować.
|
jeśli chodzi o obecnego Genkowa i obecnego Brożka to mam spore wątpliwości...
fajnie piszecie o Pawle, też go lubię i szanuje, ale naprawdę, warto używać czasu przeszłego, bylo, minęło, nie wróci
i nie piszcie o żadnym machaniu łapami, bo to miało taki wpływ na grę, jak wasze lamentowanie tutaj, to nie dzieci, a wręcz przeciwnie, takie zachowanie może czasem wzmóc w kimś nieco większą koncentrację, a nie żadne obrażanie się :]