s1mone napisał(a):

Mam wrażenie, że niektórych zadowoliłoby dopiero 10:0...
|
Nie.
Niektorzy byliby zadowoleni gdyby 10:0 było po pierwszych 20 minutach, a potem kontrolowanie gry i unikanie kontuzji.
Jak się dobrze zastanowić, mieliby rację...
Przeciez chodzi o to, że nie jest dobrze kiedy z III ligowcem męczymy sie do 60 minuty.
A gdyby im w tym czasie coś wpadło?
Dlatego lepiej zrobiło Pilzno z Ruchem. Bum, bum w pierwszych 20 minutach. Pokazanie kto tu rządzi, a potem można sobie pograc w pileczkę.
Jeśli tego nie potrafimy z III ligowcem, to nie będziemy umieli tym bardziej w lidze