Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 11.08.2012, 16:59
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_do_holandii/

Dość fajny turniej się szykuje dla naszych starszych junirów. Zastanawia mnie tylko w jakim oni składzie pojadą skoro Ci lepsi przeszli do ME/Iszego składu. Mam nadzieje, ze nie bedzie wstyd i zyskaja jakieś doświadczenie.

Wyniki Wiślaków po pierwszym dniu rozgrywek:

Wisla Krakow 0 - 0 Sunderland AFC

Wisla Krakow 3 - 0 Feyenoord Rotterdam

Goal 1 by: Dominik Koscielniak
Goal 2 by: Dominik Koscielniak
Goal 3 by: Grzegorz Marszalik

VVV Venlo/Helmond Sport 1 -1 Wisla Krakow

Goal 1 by: Maiky Fecunda (VVV)
Goal 1 by: Tomasz Zajac (Wisla)

Jutro mecze z Genkiem i Chille u-19.
Odpowiedz cytując