http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_do_holandii/
Dość fajny turniej się szykuje dla naszych starszych junirów. Zastanawia mnie tylko w jakim oni składzie pojadą skoro Ci lepsi przeszli do ME/Iszego składu. Mam nadzieje, ze nie bedzie wstyd i zyskaja jakieś doświadczenie.
Wyniki Wiślaków po pierwszym dniu rozgrywek:
Wisla Krakow 0 - 0 Sunderland AFC
Wisla Krakow 3 - 0 Feyenoord Rotterdam
Goal 1 by: Dominik Koscielniak
Goal 2 by: Dominik Koscielniak
Goal 3 by: Grzegorz Marszalik
VVV Venlo/Helmond Sport 1 -1 Wisla Krakow
Goal 1 by: Maiky Fecunda (VVV)
Goal 1 by: Tomasz Zajac (Wisla)
Jutro mecze z Genkiem i Chille u-19.