Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59305
Stary 11.08.2012, 16:18
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co mi przychodzi do głowy to występy S. Branco w Wiśle...
Ale bardziej szczegółowo:
- przyjęcie piłki w stylu Boguskiego po kontuzji
- dokładność podań w stylu Bruda
- drybling w stylu Beto itd.

Wystawienie tego zawodnika w następnym meczu zamiast Honduranina będzie sabotażem...
Bez przesadyzmów. Według mnie Sikorski zaprezentował się zupełnie tak jak "Bóg trybun", "bożyszcze niewidomych", "obiekt westchnień prawdziwych..." Patryk Małecki w wielu spotkaniach poprzedniego sezonu. Niech się chłop trochę odbuduje, bo jak by to powiedzieć przeszedł obok meczu. To nie drużyna wyłączyła z gry... to Sikorski jej unikał. Napierd@lali wszyscy na Boguskiego że łamaga, że dramat, a dziś to już nadzieja na odzyskanie mistrza! Zauważmy, że wszyscy wiślacy grali w 1 połowie jak by chcieli a nie mogli i nie można powiedzieć, że to wina Sikorskiego. Zrzucanie winy za 0-0 do przerwy na Daniela jest pieprzeniem takich samych dyrdymałów, jak to że bez Meliksona Wisła nie istnieje! Ciekawe jakby pokazał się Pablo Brożinho gdyby dzisiaj przywdział trykot Wisły?
Odpowiedz cytując