rafaltwsd napisał(a):

|
sory moze nie na temat ale ogladalem tylko koncówke a moze ktos ocenic krotko ale tak neutralnie gre Sikorskiego?
|
Jedyne co mi przychodzi do głowy to występy S. Branco w Wiśle...
Ale bardziej szczegółowo:
- przyjęcie piłki w stylu Boguskiego po kontuzji
- dokładność podań w stylu Bruda
- drybling w stylu Beto itd.
Wystawienie tego zawodnika w następnym meczu zamiast Honduranina będzie sabotażem...