Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59304
Stary 11.08.2012, 16:08
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
sory moze nie na temat ale ogladalem tylko koncówke a moze ktos ocenic krotko ale tak neutralnie gre Sikorskiego?
Jedyne co mi przychodzi do głowy to występy S. Branco w Wiśle...
Ale bardziej szczegółowo:
- przyjęcie piłki w stylu Boguskiego po kontuzji
- dokładność podań w stylu Bruda
- drybling w stylu Beto itd.

Wystawienie tego zawodnika w następnym meczu zamiast Honduranina będzie sabotażem...
Odpowiedz cytując