Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59303
Stary 11.08.2012, 16:05
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Do rafaltwsd:

Ciężko oceniać Sikorskiego, bo...gdyby przed meczem nie podano, że jest na boisku, to by się tego nie zauważyło. Całkowcie bezbarwny występ. Wprawdzie komentujący mecz stwierdzili, że grał walecznie, ale ja tego nie zauważyłem. Trudno po dzisiejszym meczu wyciągnąć jakiekolwiek wnioski na temat jego przydatności do drużyny. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że następny mecz rozpocznie na ławce, a w jego miejsce wskoczy Quioto, który zaprezentował się obiecująco.
następny to rozpocznie na trybunach albo i przed TV każdy z tego 3 ligowca byłby bardziej przydatny, kompetentny
Odpowiedz cytując