Szukam telefonu z czułym odbiornikiem sieci GSM, problem polega na tym że od czasu do czasu jestem na wsi i mam nie mały problem ze znalezieniem zasięgu, a spowodowane to jest tym że swego czasu miała zostać zbudowana antena ale ludzie się pokłócili o kasę i nie ma anteny więc nie ma też zasięgu. Poza domem idzie jeszcze złapać te 2-3 kreski, a w domu 1 kreska to jest max. ogólnie cały czas telefon jest poza zasięgiem.
Nie siedzę bezczynnie z tym problemem, sprawdzam co chwile kolejne telefony i nie jest dobrze...
Jeśli ktoś miał podobny problem i znalazł telefon który sobie z tym "jakoś" radzi to czekam na odpowiedź
