Pablo84 napisał(a):

|
Tyle że Brożek psuł tą atmosferę i wielokrotnie o tym mówiono.Kocha klub i tak chyba reaguje.Jeszcze jego zachowanie mogli by zrozumieć krajowi kopacze, ale nie sądze że to przejdzie z mieszaniną obcokrajowców.
|
To ja sie zapytam, kto w takim razie tej atmosfery wtedy nie psol?
Jesli Brozek chce sie odbudowac I na powaznie mysli o uprawianiu dyscypliny na mistrzowskim poziomie to innej opcji niz Wisla dla niego nie ma.
Jestem przèkonany ze poradzi sobie bardzo dobrze I jesli damy mu szanse to odwdzieczy nam sie z nawiazka.
Genkova nakryje on poprostu czapa tak jak to robil wczesniej z blugarem Biton. Obecnie Cwetan moze sie czuc na swojej pozycjii niezagrozony a to nic dobrego.
Konkurencja w postaci Pawla wszystkim napastnikom tylko siè przysluzy , a dzieki zdobytemu dowiadczeniu podniesie on wartosc naszej papierowej druzyny.
Tylko czy do nas trafi? Mozna zaryzykowac stwierdzeniem ze tak.
Jesli wczesniej istnial temat powrotu Pawla pod Wawel, to smialo mozna powiedziec ze gora daje zielne I nie powinno byc niespodzianek. Jedynym problemem sa pieniadze jednak licze na ustepstwa kazdej ze stron I pomyslne dopiecie transferu..