Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59292
Stary 11.08.2012, 12:31
Mnie się wydaje, że gadanie o psuciu przez Brożka atmosfery jest głównie nakręcane na forach, a mało kto z nas wie co naprawdę dzieje się w wiślackiej szatni. Okej, troche machał tymi łapami, ale nie musi być to od razu wyznacznikiem tego, że jest burakiem, który psuje atmosferę. Ze sportowego punktu widzenia na pewno byłby wzmocnieniem, z Genkovem mógłby stworzyć fajny duet. Ale sprzedawanie Cwetana, żeby pozyskać Brożka w tym momencie byłoby idiotyczne, skoro Bułgar zgrywał się z resztą drużyny przez cały okres przygotowawczy (i poprzedni sezon). Niestety kadra wydaje się zamknięta mamy trzech środkowych napastników, a do tego Boguskiego i Kamińskiego.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując