Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59291
Stary 11.08.2012, 12:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Możemy za darmo mieć napastnika jak na nasze warunki ligowe wyśmienitego a tu widzę niektórzy go nie chcą, bo "macha łapami". I niech macha! Takiemu Kirmowi to jeszcze powinien za przeproszeniem czasem kopa w dupę na otrzeźwienie zasadzić.
I tak nie przyjdzie wiec nie wiem po co ten temat jest kontynuowany. Najpierw musiały ktos odejsc a na dodatek na pewno nie Ci, co dołaczyli przed sezonem a za Genkova nikt Nam dobrej kasy nie ma. O Boguskim juz nie wspomne
Odpowiedz cytując