Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59285
Stary 11.08.2012, 12:00
Cytat:
Tyle że Brożek psuł tą atmosferę i wielokrotnie o tym mówiono.Kocha klub i tak chyba reaguje.Jeszcze jego zachowanie mogli by zrozumieć krajowi kopacze, ale nie sądze że to przejdzie z mieszaniną obcokrajowców.
A ja przypuszam, że sielankowa atmosfera w szatni w dużej mierze zaprowadziła nas na 7 miejsce w minionym sezonie. Przez to chyba też odwaliło Małeckiemu bo, że się tak wyrażę "brakowało w szatni nastroju w....ienia".

Ja w tej szatni jednak nie bylem, nie oceniam jak wyglądała z Brożkiem czy teraz dlatego to tylko moje domysły.

edit: @Pablo nie wątpię, że to też było czynnikiem dlaczego tak skończyliśmy
Ostatnio edytowane przez westersyl : 11.08.2012 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując