Cytat:
|
Tyle że Brożek psuł tą atmosferę i wielokrotnie o tym mówiono.Kocha klub i tak chyba reaguje.Jeszcze jego zachowanie mogli by zrozumieć krajowi kopacze, ale nie sądze że to przejdzie z mieszaniną obcokrajowców.
|
A ja przypuszam, że sielankowa atmosfera w szatni w dużej mierze zaprowadziła nas na 7 miejsce w minionym sezonie. Przez to chyba też odwaliło Małeckiemu bo, że się tak wyrażę "brakowało w szatni nastroju w....ienia".
Ja w tej szatni jednak nie bylem, nie oceniam jak wyglądała z Brożkiem czy teraz dlatego to tylko moje domysły.
edit: @Pablo nie wątpię, że to też było czynnikiem dlaczego tak skończyliśmy