Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59284
Stary 11.08.2012, 11:56
Możemy za darmo mieć napastnika jak na nasze warunki ligowe wyśmienitego a tu widzę niektórzy go nie chcą, bo "macha łapami". I niech macha! Takiemu Kirmowi to jeszcze powinien za przeproszeniem czasem kopa w dupę na otrzeźwienie zasadzić.
Odpowiedz cytując