Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59281
Stary 11.08.2012, 11:40
Już dawno pisałem, że G+szybki Paweł w formie (jak tam zdrowie?) to byłaby super para 2 napastników grających w różnych, uzupełniających się stylach.

Jest tylko parę ale:
- czy BC zgodzi się wydać niemało pieniędzy na kontrakt?
- co ze zdrowiem Pawła? Po wiadomej kontuzji to już nie był ten sam napastnik - dlaczego?
- czy nędza którą pokazał przed i na ME to wszystko na co Go teraz stać?
- czy jeszcze by Mu się chciało

Piszecie, że boki obrony nadal do wzmocnienia. Zgoda... boki obrony, także skrzydło, środek pomocy; w ataku ilość się zgadza, nie wiadomo co z jakością. Zważywszy na nasze osiągnięcia ofensywne w ub. sezonie to w pierwszej kolejności wzmacniałbym jednak jeszcze kimś ofensywę.
Odpowiedz cytując