|
Uważam, że jeżeli chcemy realnie myśleć o mistrzostwie to Brożek jest konieczny. I nie przesadzajcie. Sikorski, Quioto czy ktokolwiek inny na pozycji 2 napastnika to niestety spore osłabienie (może z wyjątkiem zdrowego Boguskiego). Takich dziur mamy więcej bo o ile bramkarz, środek obrony, skrzydła i Genkova czyli łącznie 6 piłkarzy może grać o najwyższe cele, o tyle Wilk, Jovanovic jeszcze się nadają i można wierzyć, że złapią życiową formę i dorównają to pozostałych, o tyle pozostałe 3 miejsca absolutnie nie gwarantują walki o najwyższe lokaty. Jak przyjdzie Brożek to zredukujemy te wielkie wyrwy do 2 pozycji (Fred i Garguła/Chrapek). Źle? Przypominam ile MP ma Brożek na koncie. A dla nas MP może być warte minimum 5 milionów Euro przy naszym współczynniku. Nie warto zainwestować dodatkowych 250 tysięcy żeby zgarnąć 5 milionów. A powiedzmy sobie szczerze, na pensję Brożka zarobi się na tych dodatkowych 2 tysiącach, którzy przyjdą na stadion po paru zwycięstwach z rzędu i kilku bramkach Pawła.
Osobiście uważam, że pod każdym względem warto wziąć Pawła na taki kontrakt jaki ma Genkov. Na każdej płaszczyźnie jest to transfer małego ryzyka dla nas.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 11.08.2012 o godz. 10:41.
|