Brożek jest wogóle bez formy, nawet jak grał w Trabzonie to gowno strzelił, coś się zaczyna coś się kończy, w czym Genkov jest gorszy od Brożka, przecież Paweł też bramki z niczego nie zdobędzie jak Biton przykładowo, strzeli to co mu ktoś wypracuje, mogę się założyć że gdyby Genkov na miejscu Pawła z sezonów kiedy on zdobywał tytuł Króla Strzelców był Genkov zdobyły więcej goli bo te które mu wypracowali + bramki głową, Genkov grał w Dynamo Moskwa i grał nie siedział na ławce, Brożek by się do 18 meczowej nie załapał
