Mrsnh napisał(a):

|
Obecnie mamy 4 napastników z czego jeden gra przyzwoicie, drugi jest ofermą która przestrzela mając piłkę na linii bramkowej, o trzecim nic nie wiadomo, a czwarty jest wiecznie kontuzjowany. Jasne, ze powinni ściągnąć Pawła, bo jest lepszy niż cała ta czwórka razem.
|
Dokładnie tak
lepszy jest Paweł po roku nie grania niz nasze Fantastic Four, z którego gole strzelać umie tylko jeden
ale i tak tylko wtedy gdu go sie dobrze trafi piłka w głowe

"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"