kreseq napisał(a):

ITI ledwo zipie, kasa jest brana na bieżące wydatki i tak bedzie juz do konca rządów ITI.
W naszej lidze gdyby tak zebrac prezesow w jednym klubie to moze cos by z tego wyszlo.
Nie ma sensu sie przejmowac u Nas normalnie nigdy nie bedzie
|
Warszawa to najbogatsze miasto w Polsce, jeśli ITI odejdzie to pewnie szybko znajdzie sie ktoś ze znacznie większymi pieniędzmi