Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 11.08.2012, 07:54
kreseq napisał(a):Wyświetl post
ITI ledwo zipie, kasa jest brana na bieżące wydatki i tak bedzie juz do konca rządów ITI.
W naszej lidze gdyby tak zebrac prezesow w jednym klubie to moze cos by z tego wyszlo.
Nie ma sensu sie przejmowac u Nas normalnie nigdy nie bedzie
Warszawa to najbogatsze miasto w Polsce, jeśli ITI odejdzie to pewnie szybko znajdzie sie ktoś ze znacznie większymi pieniędzmi
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.08.2012 o godz. 07:57.
Odpowiedz cytując