|
o ile dobrze pamiętam to Cwetan większość bramek dla Wisły strzelił nie głową, a nogami :]
Uważam, że nie zatrudnienie braci Brożków jest/będzie złym posunięciem nie tylko pod względem sportowym, ale też i marketingowym. Obaj w mniejszym lub większym stopniu są ikonami Wisły... dla których większa ilość kibiców pojawiłaby się na R22.
|