Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59261
Stary 11.08.2012, 01:09
o ile dobrze pamiętam to Cwetan większość bramek dla Wisły strzelił nie głową, a nogami :]

Uważam, że nie zatrudnienie braci Brożków jest/będzie złym posunięciem nie tylko pod względem sportowym, ale też i marketingowym. Obaj w mniejszym lub większym stopniu są ikonami Wisły... dla których większa ilość kibiców pojawiłaby się na R22.
Odpowiedz cytując