Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59260
Stary 11.08.2012, 00:46
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No, westersyl, podziwiam Cię, że z uporem maniaka próbujesz dowodzić, że Brożek jest lepszy od Genkova.
On nie musi niczego udowadniać. Nawet jeżeli ktoś jest ślepy/nie zna się na piłce/ma urojenia, to zawsze są jeszcze statystyki. Udowadnianie, że to Genkov jest lepszy wbrew faktom - to tutaj można chyba popukać się w czoło.

Można dorabiać jakąś ideologię, ale czemu ma to służyć? Piłkarsko Genkova zjada Saganowski. I nie mam na myśli tego sprzed dziesięciu lat...

Cwetan w polu karnym potrafi:
- wywrócić się
- wysoko skoczyć do piłki.

Trochę mało, zwłaszcza że nie ma w drużynie piłkarza który potrafiłby sensownie dośrodkować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.08.2012 o godz. 00:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując