Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59258
Stary 10.08.2012, 23:56
bonawentura - akurat Brozek znacznie lepiej sie pokazal w europie niz Genkov, strzelil troche bramek w reprezentacji, Bulgar zagral prawie 20 meczow w swojej kadrze i zadnej nie strzelil, Brozek strzelal w grupie PU z Nancy, Basel 2x,Feyenoordem, a gdzie strzelal Genkov w polskiej i jeszcze slabszej bulgarskiej lidze,wiem , ze wepchnal brzuchem Standardowi, ale to byl przypadkowy gol, facet jest zbyt wolny zeby sam cos zrobic, Brozek to bardziej jak Biton gra, potrafi zabrac sie z pilka pociagnac akcje,kiwnac, zgubic krycie , krotko mowiac ma to cos co ma Biton i czego nie ma Genkov, jest w stanie zrobic cos z niczego....Genkov ma swoje atuty jak np dobra gra glowa,ale nie dostaje dosrodkowan, a jak ma sam pociagnac akcje to odrazu sie pogubi i traci pilke, jeden na jeden nic nie potrafi zrobic jak Biton czy Brozek,zza pola karnego w ogole nie ma strzalu jak ci dwaj, dlatego to akurat Genkov jest dla mnie co najwyzej na lige niezlym napastnikiem, ale na puchary zbyt slaby.Genkov sam sobie nie poradzi z lepszym przeciwnikiem, jednak w duecie oni by sie swietnie uzupelniali,nie trace nadziei, chociaz szanse sa znikome przez tego Sikorskiego,gdyby nie dostal kontraktu Brozek mialby drzwi do Wisly otwarte.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 11.08.2012 o godz. 00:13.
Odpowiedz cytując