Wyświetl pojedynczy post
wislak1995
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59257
Stary 10.08.2012, 23:31
Według mnie, Paweł Brożek to co miał zrobić w Wiśle to zrobił. Nie widzę go teraz w tej drużynie. Nie po to mamy tylu napastników, żeby teraz zatrudniać jeszcze jednego. Z całym szacunkiem dla Pawła.

Chcieliśmy młodych zawodników to mamy. A teraz niektórzy ich pomijają i od razu ich skreślają. To samo Boguski i Sikorski. Aby ocenić ich przydatność, podobnie jak i nowych graczy, będzie potrzeba około 10 meczów. Imponują mi tacy 'specjaliści', którzy potrafią ocenić zawodnika, jego umiejętności po sparingu, czy nawet po 15 minutach.

Poziom z każdym rokiem spada, więc trzeba się przyzwyczaić że to już nie to samo co kilka lat temu. Musimy też zdecydować - czy ściągamy zagranicznych zawodników z dobrym CV, czy dajemy szanse młodym. Bo o ile pamiętam, obie te opcje były w pewnych okresach bardzo modne (np. pierwszy mecz z Apoelem i wcześniejsze mecze, a z drugiej strony przegrane derby). Większość teraz opowiedziała się za tą drugą wersją, a teraz nagle się odwidziało.

"Ja nie rozumiem"
Ostatnio edytowane przez wislak1995 : 10.08.2012 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując