Wyświetl pojedynczy post
Popołudniowy Pisarz
Junior Member
 
 
Od: 03.2010
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59254
Stary 10.08.2012, 22:29
Z szacunkiem dla Pawła Brożka, ale dwa razy nie wchodzi się do tej samej... Wisły (Żurawski czy Kuźba).
Nic nie grał przez parę miesięcy, dwa - kontrakt pewnie chciałby nie mały, trzy - to już gracz dość wiekowy, więc na ew. transfer nie ma za bardzo co liczyć. Poza tym już przerabialiśmy graczy którzy mieli przyjść do Wisły i 'odbudować formę' - Matusiak, Niedzielan (z tym że Wtorek trochę pecha miał z kontuzją). Tak czy inaczej 'nie' dla Brożka.

Pozdrawiam.
'Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają.'
Odpowiedz cytując