Z szacunkiem dla Pawła Brożka, ale dwa razy nie wchodzi się do tej samej... Wisły

(Żurawski czy Kuźba).
Nic nie grał przez parę miesięcy, dwa - kontrakt pewnie chciałby nie mały, trzy - to już gracz dość wiekowy, więc na ew. transfer nie ma za bardzo co liczyć. Poza tym już przerabialiśmy graczy którzy mieli przyjść do Wisły i 'odbudować formę' - Matusiak, Niedzielan (z tym że Wtorek trochę pecha miał z kontuzją). Tak czy inaczej 'nie' dla Brożka.
Pozdrawiam.