|
Podziwiam Bonawenturę który już teraz wie że Wisła jest słaba "na środek tabeli itd".
Tak naprawdę z ocenami trzeba czekać przynajmniej do połowy rundy jesiennej.
Pisanie o kimś "ogórki " po ujrzeniu w sumie 10 minut ze sparingów też jest ryzykowne.
Naprawdę daj sobie na wstrzymanie bo będzie ci się źle kibicowało. Jeśli Wisła będzie wygrywać wyjdziesz na marudę.
Co do Pawła Brożka. Przydałby się ale nie sądzę by zgodził się na aktualną stawki. Większe potrzeby mamy na skrzydłach niż w ataku. No chyba że Sikorski przeszedłby na prawe skrzydło (wg mnie mógłby)
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|