|
W tej chwili mamy 3 napastników w kadrze, a chcemy grać systemem 4-4-2. Nie liczę Boguskiego, bo po odejściu Małeckiego automatycznie "Dziki" wskakuje na skrzydło i walczy o miejsce z Kirmem i Ilievem. Gdybyśmy ściągnęli Brożka (za darmo!) to mielibyśmy z przodu dwie pary snajperów (te słowo akurat nie do wszystkich pasuje...) Genkov, Brożek / Sikorski, Quioto.
Mam nadzieję, że łysol tego nie spier..., po czym zmieni zdanie co do tej skompletowanej kadry. Inna sprawa to fakt, kiedy łysol dowie się, że Brożo jest za darmo :/
|