Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59247
Stary 10.08.2012, 20:37
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
.... z Brożkiem.Nasza obrona to jedna wielka niewiadoma.Burliga kontuzjowany,Jovanovic kontuzjowany,Bunoza na boku to patologia.Jest duńczyk, ale co będzie gdy on odpadnie?Ten brazyiero po prostu i zwyczajnie MUSI do nas przyjść.
Pomoc?
Na skrzydłach mamy Kirma,Ilieva i ewentualnie Meliksona.Nie ma nikogo za Małeckiego.
wlasnie najbardziej mnie wk.. to gadanie Bednarza o skompletowanej kadrze.Z pomocy odeszli Malecki, Nunez czy nawet ten Jirsak a nikt nie przyszedl, na prawej obronie odszedl Lamey, przyszedl Burliga, chlopak nadaje sie do Garbarni, a nie Wisly.Do tego w pomocy mamy pilkarzy po powaznych kotuzjach jak Sobolewski,Gargula, ktorzy w kazdej chwili moga sie rozleciec, przeciez Sobol jeszcze nie dawno rozwazal zakonczenie kariery.W ataku jak Genkov dozna kontuzji to jestesmy zalatwieni.

Buras, Chrapek, Miskiewicz,nie wiem jak w ogole mozna liczyc te transfery, przeciez to sa chlopaki do ME.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 10.08.2012 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując