Pablo84 napisał(a):

.... z Brożkiem.Nasza obrona to jedna wielka niewiadoma.Burliga kontuzjowany,Jovanovic kontuzjowany,Bunoza na boku to patologia.Jest duńczyk, ale co będzie gdy on odpadnie?Ten brazyiero po prostu i zwyczajnie MUSI do nas przyjść.
Pomoc?
Na skrzydłach mamy Kirma,Ilieva i ewentualnie Meliksona.Nie ma nikogo za Małeckiego.
|
wlasnie najbardziej mnie wk.. to gadanie Bednarza o skompletowanej kadrze.Z pomocy odeszli Malecki, Nunez czy nawet ten Jirsak a nikt nie przyszedl, na prawej obronie odszedl Lamey, przyszedl Burliga, chlopak nadaje sie do Garbarni, a nie Wisly.Do tego w pomocy mamy pilkarzy po powaznych kotuzjach jak Sobolewski,Gargula, ktorzy w kazdej chwili moga sie rozleciec, przeciez Sobol jeszcze nie dawno rozwazal zakonczenie kariery.W ataku jak Genkov dozna kontuzji to jestesmy zalatwieni.
Buras, Chrapek, Miskiewicz,nie wiem jak w ogole mozna liczyc te transfery, przeciez to sa chlopaki do ME.