Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59234
Stary 10.08.2012, 18:12
bonawentura - krokiem w tyl jest pozyskiwanie takich pilkarzy jak Sikorski,nie dwukrotnego krola strzelcow, faceta, ktory w LE strzelal regularnie bramki dla Wisly,w kilka miesiacy napewno by sie odbudowal i w polskiej lidze strzalal regularnie, jak widzisz lepsza okazje pozyskania za darmo napatnika wyzszej klasy jak na ekstraklase, to go wskaz...bo narazie Bednarz pozatrudnial jakis ogorow w ataku, a Probierz robiac takie transfery chyba zapominal, ze nie pracuje juz w Jagielloni,lepiej sie zastanow po co takich sprowadzac i obnizac jakosc sportowa klubu.Wyobraz sobie sytuacje, ze Genkov lapie kontuzje i co nam w tym ataku zostaje?
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 10.08.2012 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując