bonawentura - krokiem w tyl jest pozyskiwanie takich pilkarzy jak Sikorski,nie dwukrotnego krola strzelcow, faceta, ktory w LE strzelal regularnie bramki dla Wisly,w kilka miesiacy napewno by sie odbudowal i w polskiej lidze strzalal regularnie, jak widzisz lepsza okazje pozyskania za darmo napatnika wyzszej klasy jak na ekstraklase, to go wskaz...bo narazie Bednarz pozatrudnial jakis ogorow w ataku, a Probierz robiac takie transfery chyba zapominal, ze nie pracuje juz w Jagielloni,lepiej sie zastanow po co takich sprowadzac i obnizac jakosc sportowa klubu.Wyobraz sobie sytuacje, ze Genkov lapie kontuzje i co nam w tym ataku zostaje?