Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59230
Stary 10.08.2012, 17:52
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Jakie 400 tys gosc rok w pilke nie gral, tyle to zarabia w Legii Ljuboja, Pawel w Turcji tyle zarobil, ze teraz zostaje mu juz tylko grac i odbudowac forme, mysle, ze za 200 spokojnie by zlozyl podpis pod kontraktem.Zaczynam miec obawy, ze Legia skorzysta z okazji i go wezmie.
Nie zrozum mnie źle ale ofert z kontraktem 400 tys Euro ma pewnie parę W Polsce to są wielkie pieniądze ale w Niemczech nawet 2. Bundzeslidze więcej zarabiają od nas poprzez świetną frekwencje na stadionach. W Trabzonie zarabiał niewiele ponad milion
Odpowiedz cytując