MichaelMyers napisał(a):

|
Iluz? prosze o nazwiska, Sikorskiego nie licz, bo to nie jest pilkarz.Mamy tak naprawde jednego napastnika i to gorszego niz Brozek, jezeli ich porownac w optymalnej formie.Mysle, ze Cupial zrobil by wyjatek i dal kase na kontrakt Brozka, on go lubi, a poza tym niedawno zarbilismy na nim 2 ml euro, a teraz wraca za darmo.Chociaz mam zle przeczucia, ze mogl rozmawiac z Legia.Tym wiecej, ze najlepsze mecze gral z Legia i strzelal im mnostwo bramek, napewno bardzo chcieliby go pozyskac, no i szukaja doswiadczonego napastnika.
|
Sorry ale nie widze jakos Brozka w Legii, on tam nie pojdzie. Szkoda bo zamiast placic kase Sikorskiemu moglismy troche dolozyc i miec napastnika na lata a nie pseudo pilkarza ktory nie strzeli nawet 4 bramek w sezonie i po roku odejdzie za darmo. Czyli kasa w bloto ale wiadomo ze z Bednarzem takie rzeczy beda u nas czesciej.