|
Śląsk - Hannover 96 (Z taką grą mistrzów, pozamiatane...)
Legia - Rosenborg (Jest szansa, i cień nadzieji na jeden zespół w fazie grupowej)
Generalnie mamy w ostatniej fazie 2 zespoły. Jeśli przynajmniej jeden zespoł awansuje, można sądzić że z naszą piłką, jest już ciut wyżej dna.
|