Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 10.08.2012, 17:46
Śląsk - Hannover 96 (Z taką grą mistrzów, pozamiatane...)
Legia - Rosenborg (Jest szansa, i cień nadzieji na jeden zespół w fazie grupowej)

Generalnie mamy w ostatniej fazie 2 zespoły. Jeśli przynajmniej jeden zespoł awansuje, można sądzić że z naszą piłką, jest już ciut wyżej dna.