|
Brożka nie powinniśmy przepuścić bo stosunkowo łatwo będzie go pozyskać jako wychowanka. Może grać spokojnie 4 lata na wysokim poziomie. Za napastnika o takim potencjale trzeba sporo zapłacić i dla nas to okazja. Aklimatyzacja odpada, wiemy na co go stać w Wiśle i w polskiej lidze. Nie miał poważniejszych kontuzji ostatnio. Nie widzę powodu żeby go nie zatrudnić.
|